Yağmursuyu indirme ve çatı sistemleri

Yağmur suyu indirme sistemlerinin bir diğer unsuru’da metal iniş borusudur metal iniş borusu pvc sistemlere nazaran çok daha dayanıklı ve geniş hacimlidir bu nedenle tercih sebeplerinden en başında yer almaktadır metal iniş boruları farklı renk ve desenleri ile yapılarınıza ayrı bir görünüm kazandırır metal iniş boruları dez avantajı geniş hacimli ve kolaylıkla tıkanmaması olmasıdır oluk iniş ağızlarına takılan zıvana ile tıkanma seviyesi minimize edilmektedir.

Plastik filtreler sayesinde içlerine herhangi bir kaba cisim veya madde giremez ve suyun akmasına engel teşkil edemez bu nedenle yağmur suyunun yapınıza zarar vermeden rahatlıkla logarlara akmasını sağlar metal iniş borularının dirsekleri normal dirseklerden biraz fazla açılı’dır buda suyun akmasında kolaylık sağlar ve akışı hızlandırır.

Üretimi sadece metal deil bakır,çinko,titanyum çinko’dan da yapılmaktadır boyları istenilen ölçüye göre değişmektedir örnek:(1m ile 6m arası)ölçüler bulunur. İniş boruları imalatı kare ve yuvarlak şeklinde 2ye ayrılır. yYuvarlak borular genelde el ile 1 metre boylarında imal edilir metraja göre yapım süresi değişkenlik gösterebilir kare  boru ise makinede 1 veya 6 metre uzunluğunda imal edilebilir metraja göre teslimat süresi değişkenlik gösterebilir.

Montaj aşamaları pratik ve kolaydır montaj kelepçeleri birebir kendi rengi ile uyumludur simetrik tek parça halinde gözükür Aksa oluk olarak 20 yıllık tecrübe ile yapılarınıza en uygun malzemeden en kaliteli işçiliği sunmaktayız bizi arayın ücretsiz keşif ekibi gönderelim ve en kaliteli hizmeti size sunalım tek yapmanız gereken sitemizden telefon ile bizimle iletişime geçmek.

Tüm marmara bölgesinde bize danışmadan bizden fiyat almadan iş yaptırmamanızı öneririz.

0541 241 60 16