Galvaniz Çatı Oluğu

Galvaniz kaplı metal eksiz oluk saci fabrikada tamamen galvaniz kaplanir ve uzerine cift kat astarli firinli boya isleminden gecer
bu islemlerden gectikten sonra sac belirli olculerde dilimlenmek icin islemden gecer ve bu islemden gectikten sonra sac oluk olmak uzere firmalardaki yerini alir.

Galvaniz celik saci korozyonyondan korumak icin uygulanan islemdir sacin tamamen paslanip curumesine engel olmasi amaciyla uygulanan bir islemdir.

Galvaniz kapli sac diger saclara gore daha uzun omurlu ve daha mukavemetlidir bu nedenle galvaniz kapli sac sadece oluk deil bircok sektorde kollanilmatadir.Bulardan bazilari soyledir.Otomativ sektoru,su depolari,kose prifilleri,prefabrik ev yapimi,havalandirma sistemleri,boru imalati vb gibi uretimlerde’dekullanilmaktadir.

Sektorde galvaniz kapli sacin onemli bir rolu bulunmaktadir galvaniz kapli sacin gunumuzde yapilarin daha uzun omurlu kalmasi icin kullanilmaktir.

Galvaniz oluk sistemleri gunumuzde hizla yayilmakta ve ragbet gormektedir pvc oluklarin arti yerini galveniz kapli oluklara birakmasi uzun omurlu ve sizdirmaz olmasi tercih sebeplerinden biridir.Eger sizde hala plastik oluk kullaniyorsaniz bi an once galvaniz oluk yaptirmalisiniz.

Boylece hem yapinizi hemde cebinizi korumus olursunuz.

Galvaniz Oluk Fiyatları

Galvaniz oluk yıllar süren bir oluk türü olduğu için normal pvc oluklardan pek tabi ki farklıdır.Galvaniz oluk fiyatları bulunduğunuz semte ve ile göre değişiklik gösterse de bu tarihlerde genel olarak fiyatı 25 tl dir.Ancak bildiğiniz gibi metal fiyatları aşağı yada yukarı yönlü değişiklik gösterebilmektedir.

Tüm marmara bölgesinde bize danışmadan bizden fiyat almadan iş yaptırmamanızı öneririz.

0541 241 60 16