Yağmur İniş borusu sistemleri fiyatları

Yağmur suyu iniş borusu bir çok farklı metaryellerden oluşur bunlardan bazıları şöyledir.
1.Boyalı qalveniz saç (bgs) yapının şekline ve rengine göre çeşitlilik gösterebilir kare şeklinde istenilen boy imal edilir.
2.Çinko iniş borusu tek renk ve gri renktir yuvarlak ve elile bir metre boylarda üretimi yapılır çapı istege göre deişkenlik gösterbilir.
3.Titanyum çinko iniş borusu bu sistem kare olarak istenilen uzunlukta imal edilir normal çinkoya göre daha mukavemetli ve uzun ömürlüdür yuvarlak olarak da üreti yapılmaktadır.

4.Bakır iniş borusu bu sistem ise tamamen bakır imal edilir ve çok uzun ömürlüdür yuvarlak ve kare olarak üretimi mevcuttur.

Yağmur Suyu İniş Sistemleri

BGS saç boru Genellikle apartman,okul,yüksek yapılar,veranda,kamelya gibi alanlarda sık kullanırlır.Renk ve dekoratif açısından tercih sebebidir.Sağlamlık olarakda kırılmaz delınmez darbelere dayanıklıdır.

Çinko boru ençok tercih alanları eski yapılar villalar köşk veya tarihi yapılardır.Çinko boru el ile imal edildiği için yapım aşaması biraz uzun sürebilir ve montajı bittikten sonra harika bir görünüm kazandırır.

Titanyum çinko bu sistem yine normal çinkoda olduğu gibi villa,tarihi yapılar gibi alanlarda kullanılır tek farkı biraz daha mukavemetli ve makina ile 3 veya 6 metrelik boylarda üretimi yapılır.Kare olarak üretimi mevcuttur

Bakır boru bakır sistemi çok özenli bir sistemdir bu sistemi el ile veya makine ile üretimi mevcuttur ve yapıların gürünümüne ayrı bir güzellik katmaktadır.Biraz maliyetli sistem olduğu için fiyatları da normalin üstünde olabilmekte tarihi yapılarda çok sık kullanılmasına rağmen  özel yapılarda da kullanım sıklığı artmaktadır tercih sebeplerinden biri ise çok uzun ömürlü olmasıdır.

Yağmur suyu iniş sistemlerini yukarıdaki malzemelerden yapmak için mutlaka bizi arayın ücretsiz keşif yapıp size en uygun teklifi sunalım bize danışmadan yaptırmayın lütfen.

0541 241 6016